دفتر طب ایرانی
ساعت: تاریخ: پنج شنبه ٢٣ آبان ١٣٩٨
آرشیو اخبار


وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

مدیر کل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت تاکید کرد:

گسترش پژوهش‌های برگرفته از ایده‌های طب ایرانی با استفاده از علم روز دنیا

مشاور وزیر و مدیر کل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت در سفر به استان آذربایجان شرقی و بازدید از دانشکده طب ایرانی تبریز، بر بهره‌گیری از حضور استادان برجسته کشور در حوزه طب ایرانی برای آموزش دانشجویان و گسترش پژوهش‌های علمی بر اساس ایده‌های برگرفته از طب ایرانی با استفاده از علم روز دنیا، تاکید کرد.

به گزارش روابط‌عمومی دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت، «دکتر محمدرضا شمس اردکانی»، مشاور وزیر و مدیر کل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت، در ابتدای این سفر به استان آذربایجان شرقی، از سلامتکده طب ایرانی بیمارستان اسدآبادی تبریز بازدید و بر لزوم انجام تبلیغات بیشتر در خصوص امکانات موجود برای آگاهی بیشتر مردم از خدمات مورد ارائه و ایجاد داروخانه طب سنتی مستقل در داخل سلامتکده، تاکید کرد.

وی همچنین ضمن ارائه پیشنهاداتی در خصوص بهبود روند ارائه خدمات، امکانات و فضاهای آموزشی موجود در سلامتکده را مناسب ارزیابی کرده و برنامه‌ریزی برای ارائه خدمات آموزشی به عموم مردم و برگزاری کلاس‌های آموزشی برای دیگر رشته‌های دیگر آنجا برگزار شود.

مشاور وزیر بهداشت در ادامه این سفر، در جلسه‌ای با حضور دکتر «محمدحسین صومی»، رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دکتر «علی‌اکبر طاهراقدم»، قائم‌مقام رییس دانشگاه و دکتر «روزبه رجایی»، معاون درمان دانشگاه، ضمن بحث و بررسی در خصوص برخی چالش‌های موجود، بر گسترش امکانات آموزشی دانشکده و بهره‌گیری از حضور استادان برجسته کشور در حوزه طب ایرانی برای آموزش دانشجویان و گسترش پژوهش‌های برگرفته از طب ایرانی با استفاده از علم روز دنیا، تاکید کرد.

گفتنی است، مدیر کل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت در پایان این سفر، در جلسه‌ای صمیمانه با دانشجویان دکترای تخصصی طب ایرانی، شنوای دغدغه‌ها و مشکلات آنان بود و توضیحات و راهکارهای جامعی را در خصوص موارد مطرح‌شده، ارائه داد.


نسخه چاپي ارسال به دوست

1398/07/16 - ١٢:٣٧ / شماره خبر: ١٥٣٠٧٥ / تعداد نمايش: 46


ایران، تهران، شهرک غرب،بلوار ایوانک، ساختمان وزارت بهداشت، بلوک آ، طبقه ششم، دفتر طب ایرانی