دفتر طب ایرانی
ساعت: تاریخ: پنج شنبه ١٤ فروردين ١٣٩٩

دومین همایش طب ایرانی

 


دومین همایش رایگان طب ایرانی ویژه پزشکان عمومی

 

بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت نام و شركت در دومین همایش رایگان طب ایرانی مي‌رساند كه با توجه به دستور مستقیم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر لغو برگزاری کلیه همایش ها و برای بالا بردن امنیت سلامت همکاران و مردم، دومین همایش رایگان طب ایرانی ویژه پزشکان عمومی با محوریت کبد چرب در تاریخ 8 اسفند ماه 1398 لغو و تاریخ برگزاری متعاقبا اعلام خواهد شد.

بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت نام و شركت در دومین همایش رایگان طب ایرانی مي‌رساند كه با توجه به نكات ذيل ، مي‌توانند در همایش مذكور ثبت‌نام و شركت نمايند

همایش مذکور رایگان و دارای امتیاز بازآموزی است.

زمان: اعلام خواهد شد.

مکان: تهران، خيابان ولي عصر، قبل از تقاطع نيايش، دانشكده داروسازي دانشگاه شهيد بهشتي، سالن همايش

شرايط ثبت نام:

ثبت‌نام براي دومین همایش طب ایرانی از روز چهارشنبه مورخ 98/11/16 آغاز مي‌شود. لازم به تاكيد است كه ثبت‌نام منحصراً به صورت اينترنتي و از طريق پايگاه اطلاع رساني اين دفتر به نشاني http://pm.behdasht.gov.ir/page/shpm انجام خواهد پذيرفت.

تذكر مهم: ثبت‌نام براي شركت در دومین همایش رایگان طب ایرانی برای افرادی که دارای مدرک پزشکی عمومی هستند(اعم از پزشکانی که در دوره آموزش مبانی طب ایرانی شرکت کرده اند یا خیر) امكان‌پذير است؛ لذا داوطلبان می توانند به صورت کاملا رایگان نسبت به ثبت نام، اقدام كنند و سپس مراحل بعدي را به انجام برسانند.

هر داوطلب ‌براساس ‌علاقه  می تواند در خصوص شرکت در کلاس های آمادگی آزمون دکتری تخصصی دستیاری طب سنتی، تمایل خود را با فعال نمودن گزینه مربوطه اعلام نماید.

از جمله مزایای شرکت در کلاس های آمادگی آزمون دکتری تخصصی دستیاری طب سنتی، در صورت قبولی در آزمون شهریه کلاس مذکور استرداد می گردد.

هر داوطلب ‌براساس ‌علاقه  می تواند در خصوص صدور و دریافت کارت عضویت انجمن علمی طب سنتی ایران، اقدام نماید. لذا داوطلبان لازم است كه ابتدا نسبت به پرداخت هزينه ثبت‌نام کارت عضویت(وابسته) انجمن علمی طب سنتی ایران اقدام كنند و سپس به صورت حضوری کارت خود را دریافت کنند.

از جمله مزایای عضویت در انجمن علمی طب سنتی ایران برخوردار شدن از تخفیف برنامه های آموزشی انجمن می باشد.

مراحلي كه داوطلب بايد براي ثبت نام اقدام كند:

1.     مراجعه به صفحه ثبت نام به نشاني http://pm.behdasht.gov.ir/page/shpm  جهت مطالعه و اطلاع رسانی.  

2.     تهيه فايل عكس اسكن شده داوطلب بر اساس توضيحات مندرج در دفترچه راهنماي ثبت‌نام.

3.     آماده نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز جهت ثبت‌نام.

4.     با توجه به اينكه پرداخت هزينه ناهار و کارت عضویت(وابسته) انجمن علمی طب سنتی ایران منحصراً بصورت اينترنتي انجام مي‌گيرد، داوطلبان می توانند به وسيله كارت‌هاي بانكي عضو شبكه شتاب كه پرداخت الكترونيكي آنها فعال است، با مراجعه به سایت و پرداخت مبلغ 400.000 (چهارصد هزار) ريال به عنوان وجه ناهار به صورت اختیاری و پرداخت مبلغ 1.500.000 (یک میلیون و پانصد هزار) ريال به عنوان وجه کارت عضویت(وابسته) انجمن علمی طب سنتی ایران به صورت اختیاری، نسبت به ثبت‌نام اقدام نمايند.

توجه: دقت داشته باشید در صورت درخواست ناهار روز همایش و کارت عضویت(وابسته) انجمن علمی طب سنتی ایران نیاز به پرداخت دارید در غیر این صورت تنها ثبت نام در دومین همایش رایگان طب ایرانی، بدون داشتن ناهار(تهیه ناهار به عهده خود داوطلب می باشد) و بدون کارت عضویت(وابسته) انجمن علمی طب سنتی ایران، امکان پذیر است.

دستورالعمل و نحوه تكميل تقاضانامه ثبت نام اينترنتي:

 داوطلبان با مراجعه به سایت دفتر طب ایرانی، اطلاعات لازم را براساس بندهاي برنامه نرم افزاري ثبت نام وارد نمايند. ضمناً داوطلبان لازم است در درج اطلاعات ثبت‌نام دقت نمايند. بديهي است در صورت مشاهده هرگونه مغايرت در موارد قيد شده در تقاضانامه ثبت نام در ثبت امتیاز یازآموزی با مشکل روبرو خواهند شد.

زمان توزيع كارت ورود و محل دومین همایش طب ایرانی:

داوطلبان لازم است از ساعت 7 صبح روز همایش لغايت ساعت 7:45 صبح همان روز قبل از شروع همایش با مراجعه به محل همایش، با در دست داشتن کارت ملی خود نسبت به تهيه پرينت كارت شركت در دومین همایش طب ایرانی و دریافت پکیج همایش اقدام نمايند.

تذكر مهم: در صورت عدم حضور در زمان توزیع کارت ورود، کارت صادر نخواهد شد و مسئولیت آن به عهده خود داوطلب می باشد.

توصيه‌هاي‌ مـهم‌:

1.     لازم بذکر است در روز همایش کارت ملی خود را جهت احرازهویت همراه داشته باشید.

2.     در صورت حضور کامل امتیاز بازآموزی لحاظ خواهد شد.

3.     لطفا در وارد کردن شماره تلفن خود در خصوص دریافت پیامک های ضروری دقت لازم را بفرمایید.

4.     در صورت‌ لزوم‌ داوطلبان مي‌توانند با دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به شماره 81455236-021  تماس‌ حاصل‌ نموده و يا از طريق ایمیل به آدرس persianmedicine@behdasht.gov.ir اقدام نمايند.

زمان موضوع
 7 تا 7:40

  دریافت کارت ورود به همایش

 7:40 تا 7:50

 قرآن و سرود

 7:50 تا 8

معارفه و خوشامد گویی

8 تا 8:15

 ضرورت توجه به توسعه علمی طب ایرانی به عنوان یک مولفه فرهنگی تمدنی برای کشور و اهمیت آموزه های آن در اصطلاح سبک زندگی و پیشگیری از بروز بیماری ها

8:15 تا 9:15

  آناتومی کبد و فیزیوپاتولوژی کبد چرب و درمان های کبد چرب از دیدگاه طب روز

9:15 تا 10:15

  کبد چرب از دیدگاه طب سنتی ایران

10:15 تا 10:30

 استراحت و پذیرایی

10:30 تا 11:30

تدابیر تغذیه ای در پیشگیری و درمان کبد چرب

11:30 تا 12:30

  سته ضروریه(خواب و بیداری، حرکت و سکون، اعراض نفسانی) در پیشگیری و درمان کبد چرب

12:30 تا 13:30

نماز و ناهار

13:30 تا 14:30

 تدابیر دارویی در درمان کبد چرب(مفرده های مقوی کبد)

14:30 تا15:30

طب مکمل و کبد چرب 

15:30 تا 15:45

استراحت و پذیرایی 

15:45 تا 16:45

  پروتکل درمانی تلفیقی کبد چرب

16:45 تا 17:15

پرسش و پاسخ

 

جهت ثبت نام بر روی لینک زیر کلیک فرمایید:

ثبت نام

ایران، تهران، شهرک غرب،بلوار ایوانک، ساختمان وزارت بهداشت، بلوک آ، طبقه ششم، دفتر طب ایرانی